yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

Kredi kartı kullanmayan ve diğer ödeme seçeneklerini tercih etmeyenler için müthiş kolaylık: "Kapıda Ödeme" tam size göre bir ödeme seçeneğidir.

Kapıda Ödeme artık mümkün

Alışverişte yeni bir boyut; "Kapıda Ödeme"

Artık sitemizden yaptığınız alışverişlerin bedelini isterseniz siparişinizi teslim alırken ödeyebilirsiniz. Kargo firmaları ile anlaşmalı olarak çalışan bu sistemde kargonuzu getiren kurye aynı zamanda ödemenizi de yapabileceğiniz bir görevli olmaktadır.

Siparişinizin bedelini, kargonuzu teslim aldığınız esnada kargo görevlisine nakit olarak yapabilirsiniz. Bu hizmet için ayrıca kargo firmasına ödenmek üzere + 10.00 TL hizmet bedeli ödemeniz gerekmektedir. Bu tutar siparişinizi oluşturma esnasında sepet toplamına eklenerek faturanıza yansıtılacaktır. Siparişinizi oluşturduğunuzda onayladığınız tutarın haricinde, ayrıca bir bedel ödemeyeceksiniz.

Siparişinizi kapıda nakit olarak ödemek için sipariş esnasında, kargo seçiminden sonra, ödeme sayfasında "Kapıda Nakit Ödeme" seçeneğini işaretlemeniz yeterlidir. Sonraki sayfada siparişinizin özetinde kuryeye ödeyeceğiniz toplam tutarı göreceksiniz. Bu tutar ayrıca tarafınıza gönderilen sipariş alındı mailinde de detaylı olarak görünecektir.

Siparişiniz hazırlandıktan sonra, gönderilmeden 0507 217 4918 - 0505 120 3910 numaralı hattımızdan müşteri temsilcimizin sizi arayarak son bir onay alması gerekmektedir. Lütfen telefonumuzu, cep telefonunuza kaydetmeyi unutmayınız. Telefonla ulaşamadığımız müşterilerimizin e-posta adreslerine konu ile alakalı bir mail gönderilmektedir. Ulaşıp onay alamadığımız müşterilerimizin siparişleri kesinlikle gönderilmemektedir.

Kapıda ödeme ile ilgili sipariş örneği;


ürün bedeli taşıma bedeli* kapıda ödeme
hizmet bedeli
toplam
30,00 TL lik alışveriş
200,00 TL altı alışverişlerinizde kargo ücreti ödersiniz.
30,00 TL 15,00 TL 10,00 TL 55,00 TL
70,00 TL lik alışveriş
200,00 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo ücretiniz %50 indirimli
70,00 TL7,50 TL  10,00 TL 87,50 TL

* kargo bedeli seçmiş olduğunuz kargo firmasına göre farklılık gösterebilir.
* İndirimli kargo limiti, 200,00 TL ve üzeri siparişlerde kargo taşıma bedeli için geçerlidir. Kapıda ödeme bedeli ekstra sunulan bir hizmettir ve kargo firması tarafından tahsil edilir.
* Kapıda ödeme seçtiği halde, kapısına gelen siparişi teslim almayan müşterilerimiz ikinci bir kez "Kapıda Ödeme" seçeneğini kullanamamaktadır.