yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

Siparişinizi oluştururken kargoyu düşünmeyin. Kargo bedeliniz çok ekonomik hatta ücretsiz olabilir

Sitemizde sürpriz kargo ücretleri yoktur

Siparişinizi oluştururken seçeceğiniz kargo firması ile ürününüz size kargolanır ve kargo bedeli olarak ne kadar ödeyeceğiniz siparişiniz sırasında size bildirilir.

200 TL* üstü alışverişlerinizde indirimli kargo ücreti

Pamuk Yayıncılık, 200 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo ücretini %50 indirimli olarak sunmaktadır. İndirimli kargo seçeneğinden faydalanmak için satın alacağınız ürünlerin KDV dahil, kargo ücreti vs. ödeme komisyonları hariç 200 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.

200 TL* altı alışverişlerinizde çok uygun kargo fiyatı

Pamuk Yayıncılık, "acaba kargo ücreti kaç lira tutar?" kaygısına da son veriyor. Ücretsiz kargo limitinin altındaki her çeşit ve her ebat ürüne, tüm Türkiye için standart tek kargo bedeli ile sahip olabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda göreceğiniz miktarlarda kargo bedelini ürün bedeli ile beraber tahsil ederek sürpriz kargo bedellerinden sizi kurtarıyor.

Not: Aşağıdaki tabloda yer alan kargo ücretleri ve ücretsiz kargo limiti site genelindeki normal dönem satışlarda geçerlidir. Kampanya dönemlerinde, kargo ücretleri daha düşük hatta ücretsiz olabilmektedir. Kampanya dönemlerinde ücretsiz kargo limiti olmamaktadır. Tüm siparişler için kargo ücreti kampanya fiyatlarında beyan edildiği gibidir.

İşte kargo fiyat tablomuz...

KARGO TİPİ %50 İNDİRİMLİ KARGO LİMİTİ TÜM TÜRKİYE İLLERİ

Ups Kargo
Marmara Bölgesi ve çevresi batı iller için 1-2 gün, Orta Anadolu ve doğusundaki iller için 2-3 gün, dağıtım merkezi bulunmayan ilçeler için 3-4 güne kadar teslim

200 TL 15 TL

PTT Kargo
Marmara Bölgesi ve çevresi batı iller için 1 gün, Orta Anadolu ve doğusundaki iller için 2 gün, dağıtım merkezi bulunmayan ilçeler için 3 güne kadar teslim

200 TL 15 TL

Aras Kargo
Marmara Bölgesi ve çevresi batı iller için 1 gün, Orta Anadolu ve doğusundaki iller için 2 gün, dağıtım merkezi bulunmayan ilçeler için 3 güne kadar teslim

  200 TL  15 TL
NOT: Kapıda Nakit Ödeme için, kargo firmaları tarafından, taşıma bedelinin haricinde +10,00 TL hizmet bedeli alınmaktadır.

Kargo Bedava Ürünler

Bedeli ne olursa olsun kargo ücreti ödemeyeceğiniz ürünlerimizi sitemizde ayrı bir kategoride sizlere sunmaktayız. Kargo Bedava Ürünleri sayfasından satın alacağınız tüm ürünlere hiçbir kargo ücreti ödemeden sahip olabilirsiniz. Bu ürünleri kargo bedeli ödemeden satın alabilmeniz için sepetinizde bu ürünler haricinde ürün olmamalıdır. Bu ürünlerin haricinde sepetinizde normal bir ürün varsa bile, sepet toplamınız yukarıda yer alan Bedava Kargo limitinin üzerinde yer almalıdır. Aksi durumda seçtiğiniz kargo firmasına göre standart kargo bedeli ödemek durumunda kalabilirsiniz.