yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

Siparişinizi en kısa sürede size ulaştırmak için özenle çalışmaktayız...

Firma olarak satın aldığınız ürünlerin tarafınıza hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasına büyük önem göstermekteyiz. Bu konuda anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları yetkilileri ile ürünlerimizin zamanında ve sağlam bir şekilde yerine ulaşmasının önemini ve bu konuda beklentilerimizi özel olarak belirtiyoruz.

Kargolama

Sipariş ettiğiniz ürün yada ürünler, kırılmayacak/bozulmayacak bir şekilde özenle hazırlanmaktadır. Bu şekilde kargo görevlisine teslim edilmektedir.

Gönderim

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman toleransı içinde periyodik olarak hergün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 16:00'den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

Eğer "Süper Hızlı Gönderi" ürünlerinden oluşan bir sepetiniz varsa saat 15:00'a kadar olan siparişleriniz aynı gün, "Stoklarımızda" stok durumlu siparişleriniz ise 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Size sipariş durumunuz ile alaklı gönderdiğimiz maillerden siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz. Ayrıca online olarak sipariş durumu için tıklayınız.

Normal şartlar altında kargo şirketleri, satın aldığınız ürün yada ürünleri bizden teslim aldıktan sonra belirttiğiniz adrese 1 ile 2 gün içinde teslim edebilmektedir. Belirtilen adreste teslim alacak kişininin bulunmaması durumunda, gün içerisinde tekrar belirtilen adrese uğranabilmektedir. Tüm uğramalara rağmen kargonuz teslim edilememişse kargonuzu en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir not bırakılır. 3 gün içerisinde şubeye gidip paketinizi teslim almamanız durumunda ise paketiniz bize iade edilir.

Kargo teslimatı

Kargo ücretleri firmadan firmaya fark edebilse dahi, aynı kargo şirketi için tüm ürünlerde sabittir. Güncel kargo firmaları ve ücretleri hakkında detaylı bilgi için Kargo Firmaları ve Ücretleri sayfasını ziyaret ediniz.

Sepetinizde ne kadar ürün alırsanız alın teslimat adresiniz Türkiye sınırları içerisinde neresi olursa olsun, kargo için standart olarak tek bir bedel ödeyeceksiniz. Kampanya dönemlerinde ve özel ürünlerde kargo bedelleri değişebilmekte hatta ücretsiz olabilmektedir. Sipariş aşamalarından Kargo Seçimisayfasında tarafınıza bu konuda bilgilendirme yapılacaktır.

Teslim aldığınız ürünü kontrol etmenizi önemle rica ederiz. Eğer ürününüz zarar görmüş ise, ürünü teslim almadan, kargo yetkilisine mutlaka "tutanak" tutturarak iade etmenizi rica ederiz. Tutanak olmaması durumunda ürün hasarından dolayı kargo şirketinden hasar tazmini yapamayacağımızdan, ürün bedelinin iadesi yapılamayacaktır. Bu konuda gerekli hassasiyeti göstermenizi siz değerli müşterilerimizden önemle rica ederiz.