yükleniyor
Search Compare Wishlist Sepetim ₺0

Pamukyayincilik.com'da kazanmada sınır yok! Her hafta yeni kampanya ve yüzlerce avantajlı kitap yanında artık her ürüne pamukpara da kazanacaksınız...

PamukPara, sadece pamukyayincilik.com sitesinde geçerli olan, belli kurallar çerçevesinde kazanılabilen ve siparişlerde harcanılabilen sanal bir paradır.

1 pamukPara = 1 TL değerindedir.

pamukPara, kazanmanın 3 farklı yolu vardır;

PamukPara

Siteye üye olarak

Sitemize üye olan tüm ziyaretçilerimize 5 TL pamukpara otomatik olarak yüklenmektedir.Pamukpara sitemizde aktif olmadan önce, üye olan eski üyelerimiz için de bu işlem otomatik olarak tanımlanmıştır. Hesabınıza giriş yaparak pamukPara'larınızı kontrol edebilirsiniz. PamukPara sitemiz üyelerinin bir avantajıdır ve üye olmak tamamen ücretsizdir. Üye olmak için tıklayınız.

Alışveriş yaparak,

Sitemizden yapacak olduğunuz tüm alışverişleriniz için, sipariş tutarınca ve satın almış olduğunuz ürünlere göre %0,1 ile %2 arasında değişen oranlarda pamukpara kazanma şansına sahip olursunuz. PamukPara tüm ürünler için geçerli olmamakla beraber marka ve ürünlere göre kampanya dönemlerinde farklılık gösterebilmektedir.

Kitaplara yorum yazarak,

Kitaplar hakkında diğer müşterilerimiz tarafından yapılan yorumların sizin için öneminin farkındayız. Bu sebeple, ürün sayfalarında yer alan "Yorum Yap" linki ile kitaplar hakkında yorumda bulunan ziyaretçilerimiz 0,10 ile 0,50 arasında kozmipara kazanma hakkını elde ederler. Yapılan yorumlar site moderatörleri tarafından onaylanarak işleme alındıktan sonra hesaplarına pamukPara yüklemesi yapılacaktır.

Yapılan yorumlar, olumlu yada olumsuz olmasından ziyade kitabı okumuş kişiler tarafından yapılması, net bir şekilde eser hakkında bilgi içeren, okuyan diğer ziyaretçilerimizi aydınlatıcı seviyede olması gerekmektedir. Küfür ve argo kelimeler içeren, hakarete varacak seviyede eleştirel ve tekrar eden yorumlar dikkate alınmayacaktır.

Not: Yorumların  inceleme ve onay işlemi site moderatörlerimiz tarafından yapılmaktadır. Yapılan yorumların kalitesine göre onaylanıp onaylanmamasına sadece moderatörlerimiz karar verebilirler. Lütfen bu konuda ısrarcı olmayınız. 

Üyelerimiz kazandıkları pamukPara'ları, üye girişi yaptıktan sonra kullanıcı menüsünde yer alan hesabım sayfasından takip edebilirler.

Siparişlerinizde pamukPara, kullanmanın 2 koşulu vardır;

Sepet tutarınız -varsa kargo ve ödeme komisyonu hariç- KDV dahil 75 TL ve üzerinde olmalıdır. 75 TL ve üzeri tüm siparişleriniz için tam sayı değerindeki tüm pamukPara'larınızı kullanabilirsiniz. 75 TL altı siparişlerde ve ondalık değerdeki pamukPara'lar kullanılamamaktadır.

Not 1 - Siparişte kazanılan pamukPara'lar, siparişiniz tamamlandığında ve durumu  tarafımızdan "Tamamlandı" olarak değiştirildiğinde ilgili hesaba aktarılır.
Not 2 - PamukPara değeri satın alınan ürün bedelinin % 0,5 ile % 2'si arasında değiştiğinden, kazandığınızda hesabınıza yüklenen pamukPara ürün sayfasında gördüğünüz kozmipara değerinden az da olsa farklılık gösterebilir. Bu farklılık ondalık değerde ve kimi zaman fazla, kimi zaman eksik olabilmektedir.
Not 3 - Sipariş yoluyla veya üye olarak veya yorum yaparak kazanılan pamukParalar tamamen Pamuk Yayıncılık'ın tasarrufundadır ve müşterilerimize "hediye" olarak sunulmaktadır. Belli dönemlerde artış olabileceği gibi, bazen azalma yada tamamen iptal olma durumu da söz konusu olabilir. Pamuk Yayıncılık herhangi bir gerekçe göstermeksizin bu uygulamayı sonlandırma hakkını saklı tutar.